RNDr. Štefan Tkačik PhD. stefan.tkacik@ku.sk 044/4320 961, kl. 351


PUBLIKÁCIE


ACB Vedecké práce a učebnice vydané v domácich vydavateľstvách


ADF Vedecké práce v domácich nekarentovaných časopisoch a zborníkoch

  • TKAČIK Š.: Grécka matematika II
    Disputationes Scientificae, Ružomberok, 2005, ročník V, číslo 3
    ISSN 1335 - 918 - 5, s. 69 - 82
  • TKAČIK Š.: Grécka matematika I
    Disputationes Scientificae, Ružomberok, 2005, ročník V, číslo 2
    ISSN 1335 - 918 - 5, s. 8 - 14
  • TKAČIK Š.: Porovnanie Daganzovej stratégie s dĺžkou optimálnej cesty pri riešení TSP v E2 metrike
    Disputationes Scientificae, Ružomberok, 2003, ročník III, číslo 4
    ISSN 1335 - 918 - 5, s. 94 - 96
  • TKAČIK Š.: Modification of Daganco strategy for solving TPS
    In: Studies of the Faculty of management science and informatics, 1997, volume 6, p. 85 - 96

AEG Vedecké práce v zborníkoch z medzinárodných konferencií

  • TKAČIK Š.: Spojitosť a limity trochu inak
    In: Zborník konferencie Setkání kateder matematiky České a Slovenské republiky připravující budoucí učitele, Ústí nad Labem, 2004, s. 85 - 89.

AEG Vedecké práce v zborníkoch z domácich konferencií

  • GUNČAGA J., TKAČIK Š.,: Limita a spojitosť funkcie v bode
    In: 37. konferencia slovenských matematikov, 2005, Jasná pod Chopkom, ISBN 80 - 8070 - 484 - 8, s. 23-24
  • TKAČIK Š.: Využitie zhlukovej analýzy pri riešení problému obchodného cestujúceho pomocou Daganzovej stratégie
    In: The 2ND International conference on Applied Mathematics and Informatics at Universities 2002, Trnava
    ISBN 80 - 227 - 1752 - 5, s. 69-76
  • TKAČIK Š.: A Continuous Approximation of the Traveling Salesman Tour Length in Different Metrics
    In: The 1ST International conference on Applied Mathematics and Informatics at Universities 2001, Gabčíkovo
    ISBN 80 - 227 - 1568 - 9, s. 134-141

DAI Kvalifikačné práce

  • TKAČIK, Š.: Matematické modely v teórií portfólia
    Košice PF UPJŠ 1995, 45 s. (diplomová práca)
  • TKAČIK, Š.: Riešenie problémov okružných jázd metódami spojitej aproximácie
    Košice PF UPJŠ 2002, 21 s. (rigorózna práca)
  • TKAČIK, Š.: Metóda spojitej aproximácie pre riešenie problému okružných jázd
    Žilina 2004, 64s. (dizertačná práca)





© Štefan Tkačik, Katedra matematiky PF KU v Ružomberku